حقوق| مدرسه وکالت و تجارت |School of Law & Business
نفت , اقتصاد , تجارت بین الملل , شرکت های تجاری , بازرگانی بین المللی , مشاوره بازرگانی,مطالعات تخصصی حقوق تجارت,مقالات  
ترجمه متون انگلیسی

 ترجمه متون حقوقی انگلیسی

لوگوی ما

 مدرسه وکالت و تجارت

لطفا کد لوگوی وب را در وب خود قرار دهید. با تشکر
معرفی کتاب

کتاب مسئولیت مدنی شرکت های نفتی دولتی

کتاب اصول فقه مهارتی

کتاب جامع راهنمای اصول فقه

قانون

به گزارش وکالت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ،
حسین میرمحمدصادقی با سابقه اجرایی سخنگوی قوه قضاییه، ریاست دانشکده علوم قضایی و تدریس در مقاطع مختلف حقوقی اکنون به عنوان یکی از گزینه‌هی احتمالی وزارت دادگستری دولت یازدهم محسوب می‌شود.

دکتر میر محمد صادقی کیست ؟

میرحسین میر محمد صادقی در سال ۱۳۳۵ در یکی از محله‌های خیابان نظام آباد تهران متولد شد. دوران دبیرستان را در دبیرستان علوی تهران سپری کرد....
 
وی در خردادماه ۱۳۵۴ موفق به اخذ دیپلم ریاضی گشت و پس از شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها و قبولی در چند رشته، تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی فعلی) را انتخاب کرد. در خردادماه ۱۳۵۷ با احراز رتبة اول از دانشکده حقوق فارغ‌التحصیل شد، پس از آن با شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد حقوق در دانشگاه‌های تهران و ملی (شهید بهشتی فعلی) و نیز آزمون اعزام دانشجو به خارج در هر سه آزمون پذیرفته شد.

 وی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد عازم دانشگاه لندن شد. که پس از قریب ده سال اقامت در انگلستان موفق به اخذ گواهی نامة عالی در حقوق تطبیقی و اسلامی (دانشگاه لندن( ، کارشناسی ارشد حقوق (دانشگاه لندن( ، معادل دکتری در حقوق جزا (دانشگاه لندن( و دکتری در حقوق قراردادها (دانشگاه لیورپول( شد.

در دوران اقامت در انگلستان مدتی با بخش حقوق و مطبوعاتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن همکاری داشته و به مدت پنج سال در فاصلة سال‌های ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۵ به عنوان سرپرست دفتر خدمات حقوقی بین المللی جمهوری اسلامی ایران در لندن فعالیت می‌کرد و اکنون نیز عضو رسمی هیأت علمی آن دانشکده در گروه جزا و جرم شناسی  در حال حاضر با رتبة استادی است. در اسفندماه ۱۳۷۳ از سوی ریاست قوة قضائیه وقت به عنوان رئیس دانشکدة علوم قضایی و خدمات اداری منصوب و مشغول به کار گشت.

در طی دوران تدریس، علاوه بر دانشگاه شهید بهشتی در دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، امام صادق (ع)، شیراز، مفید قم و دانشکدة علوم قضایی تهران به تدریس دروس مختلف حقوق جزا و متون حقوقی در دورة کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری و در مراکزی مانند مرکز آموزش اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به تدریس اصول حقوقی قراردادها برای مدیران دولتی و خصوصی پرداخته، به علاوه در همایش‌ها و سمینارهای مختلف داخلی و بین‌المللی مقالات گوناگونی را ارائه نموده‌ که در مجموعة مقالات آن همایش‌ها به چاپ رسیده‌است.

وی حدود دو سال نیز سمت معاونت آموزش و تحقیقات و سخنگوی قوة قضائیه را بر عهده داشته، که طی این مدت تلاش کرد تا امور آموزشی و تحقیقاتی قوة قضائیه سامان بیشتری یابد و وجهة دشتگاه قضایی نزد افکار عمومی به حدی که لازمة چنین دستگاه مهمی است، نزدیک شود.
 
گفتنی است در سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر از میرمحمدصادقی به عنوان گزینه احتمالی وزارت دادگستری كابینه یازدهم یاد می‌شود، خبری كه هنوز از هیچ یك از منابع رسمی تأیید نشده است.
طبقه بندی: وکالت نیوز، گزارش،حوادث و اخبار حقوقی، نهادهای حقوقی، حقوق جزا و جرم شناسی، اساتید حقوق، درسها و دانستنی های حقوقی،
برچسب ها: وکالت نیوز، دکتر میر محمد صادقی، اساتید حقوق جزا، وزیر دادگستری، کابینه دکتر حسن روحانی، دکتر میر محمد صادقی کیست ؟، حقوق جزا و جرم شناسی،
[ شنبه 12 مرداد 1392 ] [ 11:56 ق.ظ ] [ مدرسه وکالت و تجارت ]
.: Web Themes By Ali Aminzadeh :.

درباره تارنما


www.rkz.ir
-----------------------------

سحرم دولت بیدار به بالین آمد
گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد
قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام
تا ببینی که نگارت به چه آیین آمد

----------

آزادی بیان و ارائه فکر و عقیده از حقوق طبیعی هر انسان است.
این تارنما را ایجاد نمودم
تا آنچه از حقوق و تجارت در ذهن دارم
از عرصه اندیشه به میدان قلم بیاورم.
لذت تجارت به حدی است که فلسفه و سیاست روح مرا تعالی نمی دهد.
تجارت پایه و اساس
سعادت و خوشبختی هر جامعه است.
محمد بن عبدالله (ص) فرمود :
«اگر نان نبود،
ما نماز نمی خواندیم و روزه نمی گرفتیم».
تجارت را برگزیدم
تا دل و دین و دنیا نیز با من باشد.

روح الله خـلـجی

----------

Le régime juridique de l'Iran droit beaucoup à celui de la France. Le droit civil, le droit du commerce, le droit public, les notions utiles et fréquentes du droit pénal ainsi que les jurisprudences de la cour suprême de la France ont toujours été utilisés comme des modèles pour les juristes, les législateurs et les juges iraniens. L'école de droit et des affaires essaie d'introduire les lois et les jurisprudences françaises et promouvoir ainsi l'influence du régime juridique français sur celui de l'Iran
Rouhollah KHALAJI
Avocat et conseiller juridique

کلیپ هایی از روح اله خلجی
دوره های درسی روح اله خلجی
موضوعات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات