حقوق| مدرسه وکالت و تجارت |School of Law & Business
نفت , اقتصاد , تجارت بین الملل , شرکت های تجاری , بازرگانی بین المللی , مشاوره بازرگانی,مطالعات تخصصی حقوق تجارت,مقالات  
ترجمه متون انگلیسی

 ترجمه متون حقوقی انگلیسی

لوگوی ما

 مدرسه وکالت و تجارت

لطفا کد لوگوی وب را در وب خود قرار دهید. با تشکر
معرفی کتاب

کتاب مسئولیت مدنی شرکت های نفتی دولتی

کتاب اصول فقه مهارتی

کتاب جامع راهنمای اصول فقه

قانون


قلب تپنده تجارت جنسی شهری است که سیاستمدران آن بر قله بلند شعارهای مدافع حقوق زنان و آزادی نشسته اند و می دانند که در زیرزمین های شهرهایی مانند سانفرانسیسکو چه می گذرد؛ می دانند که چگونه حقوق زنان جوان در فخشا خانه های این شهر خاک شده است و چگونه آرزوهایی این زنان زره زره به حسرت بازگشت به وطن و زندگی فقیرانه خود تبدیل می شود.
آمریکا که مهد آزادی و برابری خوانده می شود، در قرن 21 قلب تجارت جنسی را دل خود جا داده است و هنوز مرکز تن فروش و تجارت جنسی است.
بر اساس آمار دولت آمریکا و نهادهای حقوق بشر ، سالانه حداقل یک میلون تن برای سوء استفاده جنسی در جهان قاچاق می شوند و بیش از 85 درصد آنان را زنان و دختران هستند. از این تعداد حدود 200 هزار مورد آن در آمریکا صورت می گیرد که سانفرانسیسکو قلب این تجارت کثیف است.
خانه های و کلوپ های فحشا و تن فروشی هنوز  در خیابان های سانفرانسیسکو به جذب قربانیان این تجارت می پردازند. سانفرانسیسکو در قرن بیست ‌و یکم که فریاد حقوق زنان همه جا را پرکرده است، پایتخت برده ‌داری زنان است و این تجارت چنان در این شهر ریشه دوانده که پلیس فدرال آمریکا نیز در برابر آن سر خم کرده و برای ریشه کن کردن آن اقدامی نمی کند.
زنان و دختران جوان با وعده های نظری کسب مشاغل پردرآمدی مثل مهمانداری و مدل های زیبای وارد این شهر می شوند و از ناکجاآبادهایی در می اورند که گاهی تا زمان مرگ راه فراری از آنجا ندارند.
رمز پایداری این تجارت در شهرهای همچون سانفرانسیسکو این است که قربانیان آن معمولا بیشتر از قاچاقچیان خود از پلیس هراس دارند زیرا در صورت مراجعه به پلیس و ناکامی در شکایتشان، قربانی خشونت قاچاقچیان می شوند. آنها می دانند که یا کشته می شوند و یا برای همیشه ناپدید خواهند شد.
قربانیان تجارت جنسی اغلب از کشورهای فقیر آسیای جنوبی وقفقاز و آمریکای جنوبی به ایالات متحده امریکا آورده می شوند. این تجارت چنان سودآوری دارد که نمی توان به سادگی به پایان و یا کاهش آن امیدوار بود. قربانیان این تجارت ممکن است در یک روز مجبور به همبستری با چندین مرد شوند و به خاطر این که مدارک شناسایی و سفرشان به آمریکا در دستان تجار جنسی است، نمی توانند اقدام به فرار کنند.
قلب تپنده تجارت جنسی  شهری است که سیاستمدران آن بر قله بلند شعارهای مدافع حقوق زنان و آزادی نشسته اند و می دانند که در زیرزمین های شهرهایی مانند سانفرانسیسکو چه می گذرد؛ می دانند که چگونه حقوق زنان جوان در فخشا خانه های این شهر خاک شده است و چگونه آرزوهایی این زنان زره زره به حسرت بازگشت به وطن و زندگی فقیرانه اما آزادنه خود تبدیل می شود؛ گویی سانفرانسیسکو قلبی است که سالها خواهد تپید.

تجاوزطبقه بندی: حقوق بشر، حقوق زن، فرهنگ و هنر و حقوق، وکالت نیوز، اخبار بین الملل، گزارش،حوادث و اخبار حقوقی، یادداشتهای حقوقی،
برچسب ها: تجارت نامشروع، تجارت جنسی، تجارت، تجارت زن ها و دخترهای جوان، فروش زن در امریکا، اخبار داغ امریکا، تجاوز در امریکا+عکس،
[ جمعه 8 آذر 1392 ] [ 04:11 ب.ظ ] [ مدرسه وکالت و تجارت ]
.: Web Themes By Ali Aminzadeh :.

درباره تارنما


www.rkz.ir
-----------------------------

سحرم دولت بیدار به بالین آمد
گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد
قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام
تا ببینی که نگارت به چه آیین آمد

----------

آزادی بیان و ارائه فکر و عقیده از حقوق طبیعی هر انسان است.
این تارنما را ایجاد نمودم
تا آنچه از حقوق و تجارت در ذهن دارم
از عرصه اندیشه به میدان قلم بیاورم.
لذت تجارت به حدی است که فلسفه و سیاست روح مرا تعالی نمی دهد.
تجارت پایه و اساس
سعادت و خوشبختی هر جامعه است.
محمد بن عبدالله (ص) فرمود :
«اگر نان نبود،
ما نماز نمی خواندیم و روزه نمی گرفتیم».
تجارت را برگزیدم
تا دل و دین و دنیا نیز با من باشد.

روح الله خـلـجی

----------

Le régime juridique de l'Iran droit beaucoup à celui de la France. Le droit civil, le droit du commerce, le droit public, les notions utiles et fréquentes du droit pénal ainsi que les jurisprudences de la cour suprême de la France ont toujours été utilisés comme des modèles pour les juristes, les législateurs et les juges iraniens. L'école de droit et des affaires essaie d'introduire les lois et les jurisprudences françaises et promouvoir ainsi l'influence du régime juridique français sur celui de l'Iran
Rouhollah KHALAJI
Avocat et conseiller juridique

کلیپ هایی از روح اله خلجی
دوره های درسی روح اله خلجی
مطالب مهم
موضوعات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات